snapdragon wear 3100

Qualcomm zapowie Snapdragon Wear 3100 już 10 sierpnia?

Qualcomm rozesłał zaproszenia na wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższy piątek – 10 sierpnia. Głównym gościem konferencji będzie prawdopodobnie nowy układ przeznaczony dla smartwatchy.

snapdragon wear 3100

Z opublikowanego plakatu jasno wynika, że ogłoszenie będzie mieć coś wspólnego ze smartwatchami. Śmiało możemy założyć, że sprawa dotyczy, oczekiwanego od dłuższego czasu, nowego układu, który zastąpiłbym wysłużony już Snapdragon Wear 2100.

Spekuluje się, że nowy procesor otrzyma nazwę – Snapdragon Wear 3100, a na konferencji pojawi się wraz z zegarkiem jednego z partnerów firmy Qualcomm.

Najbardziej prawdopodobny jest smartwatch od LG, Huawei lub Google. Debiut urządzenia amerykańskiego producenta wydaje się jednak mało realny bowiem Google najprawdopodobniej pokaże swoje zegarki w październiku wraz z premierą smartfonów Pixel 3. Pozostaje nam zatem smartwatch od LG lub Huawei.

Qualcomm Snapdragon 3100 ma zapewnić nie tylko nowe funkcje i możliwość, ale przede wszystkim znacząco wydłużyć czas pracy smartwatchy. Czy tak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się o tym już niebawem.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane