Razer Phone 2 na pierwszych renderach, design smartfonu bez zmian

Do sieci trafiły właśnie pierwsze rendery domniemanego następcy gamingowego smartfonu – Razer Phone. Problem w tym, że pod względem designu nowy model nie różni się praktycznie niczym od zeszłorocznej konstrukcji.

razer phone 2

Na zdjęciu powyżej macie przed sobą Razer Phone i domniemany Razer Phone 2, jesteście w stanie wskazać, który z nich to nowy model? Jeśli nie, to już śpieszę z wyjaśnieniami. Smartfon po lewej stronie do stary Razer Phone, po prawej natomiast jego następca. Ciężko dostrzec różnicę? No właśnie. Jeśli jednak dokładnie przyjrzycie się obydwu urządzeniom to dostrzeżecie, że Razer Phone 2 ma nieco grubsze rami po bokach oraz delikatnie inny układ obiektywów aparatu. Poza tymi detalami producent postawił na dokładnie tę samą stylistykę.

Czy to dobra decyzja? Cóż, kanciasta budowa Razer Phone z pewnością wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń, więc w sumie po co zmieniać „zwycięski skład”.

Dla przypomnienia, Razer Phone 2 ma nam zaoferować 8GB RAM, do 512 GB pamięci wewnętrznej oraz procesor Qualcomm Snapdragon 845. Druga generacja gamingowego smartfonu zadebiutuje jeszcze w tym roku, kiedy dokładnie? Tego niestety nie wiemy, ale na renderze zauważycie datę 10 października, czyżby jakaś aluzja?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowe smartfony w ofercie Play

Opublikowane przez - 17 stycznia 2015 0
Od piątku 16 stycznia  ofercie na życzenie dostępny jest Google Nexus 6 z  systemem Android Lollipop. Cennik-Nexus-6   To nie jedyna…

Meizu Band zaprezentowany

Opublikowane przez - 6 grudnia 2016 0
Meizu pozazdrościło sukcesu Xiaomi Mi Band i od długiego czasu pracowało nad swoją własną opaską dla aktywnych. Dzisiaj chiński producent…