Rebtel celuje w całą Polskę

Po cichu, bez szumu i tzw. otoczki szwedzki telekom rozwija swoją ofertę na całą Polskę. Strach teraz wyrokować, czy ma szanse powodzenia, bo w przypadku MVNO w Polsce to jest naprawdę loteria

Działający od czerwca we Wrocławiu szwedzki operator wirtualny (MVNO) Rebtel rozszerzy swój zasięg o Kraków, Poznań, Łódź i Gdańsk. Operator zamierza utrzymać wizerunek marki lifestyle’owej skierowanej do młodych ludzi. Docelowo usługa będzie dostępna w całej Polsce.

Zasada pozyskiwania użytkowników pozostanie bez zmian. Oferta Rebtela była dotąd dostępna dla osób, które zostały zaproszone do grona przez ambasadorów marki. Otrzymywały one darmowe rozmowy, smsy i 1 GB internetu.

Użytkownicy mają możliwość zarówno otrzymania nowego numeru, jak i przeniesienia dotychczasowego do Rebtel.

Na początku był Wrocław

W pierwszym etapie swojej działalności w Polsce Rebtel we Wrocławiu zbudował sieć 500 ambasadorów. Dla nich organizował eventy, takie jak m.in. impreza na statku czy w Wake Parku we Wrocławiu, warsztaty kulinarne i działania podczas imprez studenckich, gdzie Rebtel wystawiał swoją strefę z napojami i przekąskami pod swoim brandem, przy okazji zapraszając do przyłączenia się do sieci.

Rebtel oferuje nieograniczone połączenia i SMS-y w Polsce, bezpłatne połączenia międzynarodowe z dowolnym użytkownikiem aplikacji Rebtel na całym świecie i 1 GB danych mobilnych 4G. Dodatkowo można dokupić  pakiety danych: 1 GB za 7 zł,  5 GB za 15 zł , 10 GB za 20 zł, 20 GB za 25 zł i 50 GB za 35 zł.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane