Rome: Total War w grudniu trafi na Androida

Przedstawiciele studia Feral Interactive – odpowiedzialnego za przeniesienie gry Rome: Total War na urządzenia mobilne, zdradzili, że są gotowi do wydania produkcji na Androidzie.

Rome: Total War to wydana pierwotnie w 2004 roku gra strategiczna, stworzona przez zasłużone studio Creative Assembly. W 2016 roku przy wsparciu stuida Feral Interactive produkcję przeniesiono na iPady, a następnie na iPhone’y.

David Stephen – dyrektor zarządzający w Feral Interactive, ujawnił, że jego zespół jest gotowy do wydania Rome: Total War na Androidzie. Podkreślił on jednak, że gra będzie dostępna na bardzo ograniczonej liczbie urządzeń. Ich pełną listę mamy poznać bliżej daty premiery, która jest zaplanowana na grudzień bieżącego roku.

Rome: Total War z całą pewnością będzie produkcją płatną, ile wyniesie dokładnie cena gry na Androidzie? Tego jeszcze nie wiemy, ale w wypadku wydania na iOS trzeba liczyć się z wydatkiem 48 złotych. Śmiało możemy założyć, że wersja na Androida będzie dostępna w podobnej cenie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane