Samsung Experience 9.0 dla Galaxy S8 i S8+ już dostępne

Polski oddział Samsung’a poinformował, że już od dzisiaj użytkownicy smartfonów Galaxy S8 i S8+ mogą wypróbować beta wersję najnowszej nakładki systemowej – Samsung Experience 9.0.

Samsung Galaxy S8+

Polska jest jednym z zaledwie kilku krajów w Europie, w których uruchomiony zostanie program testowy. W Polsce, program beta testów rusza już dzisiaj, a dołączenie do niego możliwe jest za pośrednictwem aplikacji Samsung Members.

Samsung Experience 9.0, oparty na Android Oreo, przynosi wiele nowych funkcji i usprawnień, w tym w zakresie wielozadaniowości, współpracy z innymi urządzeniami czy doświadczeń użytkownika. Wśród najważniejszych wymienić można m.in.: parowanie aplikacji, które można wywołać jednocześnie, przy pomocy jednego skrótu na ekranie smartfonu, nowe dodatkowe opcje dla aplikacji czy jeszcze lepsze zarządzanie wielozadaniowością.

Samsung Experience 9.0 to także zmiany w warstwie wizualnej, w tym personalizacja wyglądu powiadomień, nowe style zegarów w trybie blokady i Always On Display czy automatycznie dostosowanie kolorów ekranu blokady do użytej tapety.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Bluboo Maya debiutuje w Polsce

Opublikowane przez - 26 lipca 2016 0
Bluboo Maya doczekała się premiery w Polsce, smartfon powinien przypaść do gustu szczególnie entuzjastom fotografii. Bluboo Maya została wyposażona w…

Nadchodzi Karma od GoPro

Opublikowane przez - 14 grudnia 2015 0
Drony – coraz modniejsze zarówno zabawki jak i narzędzia do pracy. Ich „twórców” przybywa. Do tego grona, już w 2016…