Samsung Galaxy A9 z poczwórnym aparatem głównym zadebiutuje już w październiku?

Samsung dopiero co zaprezentował swój pierwszy smartfon z potrójnym aparatem głównym (Galaxy A7), a według najnowszych informacji już szykuje się do premiery kolejnego, jeszcze ciekawszego urządzenia.

Samsung Galaxy A9, bo o nim mowa, ma zostać wyposażony w poczwórny aparat tylni. W jego skład wchodzić będą: 24 Mpix aparat główny (f/1.7), 8 Mpix aparat pomocniczy z szerokokątnym obiektywem (f.2,4, 120 stopni), 5 Mpix aparat odpowiedzialny za głębię ostrości oraz 10 Mpix aparat pełniący funkcję teleobiektywu (f/2.4).

Dzisiejszy przeciek ujawnia również domniemaną, pozostałą część specyfikacji Galaxy A9. Smartfon ma otrzymać 6,28-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD+, procesor Snapdragon 660, 6GB RAM, 128 GB przestrzeni na dane, 8 Mpix aparat do selfie oraz akumulator o pojemności 3720 mAh.

Samsung już wcześniej zapowiedział swoją konferencję na 11 października. Jeśli dzisiejsze rewelacje się potwierdzą to właśnie wtedy ujrzymy Galaxy A9.

*na zdjęciu tytułowym – Galaxy A7

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane