samsung galaxy note 9

Samsung Galaxy Note 9 – Poznaliśmy datę premiery smartfonu!

Koreański producent rozesłał zaproszenia do przedstawicieli prasy na konferencję „Unpacked”, która odbędzie się już 9 sierpnia w Nowym Jorku. Głównym bohaterem wydarzenia będzie Samsung Galaxy Note 9!

Czego możemy spodziewać się po Galaxy Note 9? Z dotychczasowych przecieków wynika, że Samsung nie zdecyduje się na radykalne zmiany w designie urządzenia.

Śmiało możemy założyć, że do Europy trafi model napędzany przez ośmiordzeniowy procesor Exynos 9810 wspierany przez przynajmniej 6 GB pamięci RAM. Pojawiły się również plotki sugerujące, że Galaxy Note 9 może otrzymać 512 GB przestrzeni na dane, ale jeśli nawet jest to prawdą, to prawdopodobnie mówimy tu o edycji limitowanej. Najbardziej prawdopodobne są modele z 64GB, 128GB lub 256GB pamięci wewnętrznej.

Na zdjęciu rozesłanym do prasy widać jedynie przycisk S Pen, co może sugerować, że koreański producent rozszerzył funkcjonalność rysika. Z całą pewnością możemy spodziewać się wysypu informacji na temat smartfonu Samsung Galaxy Note 9 w najbliższych tygodniach.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Soczewka SONY w nowym S7?

Opublikowane przez - 2 listopada 2015 0
Tak, być może to możliwe. Jak donosi portal Weibo Samsung jest pod tak dużym wrażeniem zastosowanej w modelu Xperia Z5…

Meizu M5S zobaczymy 27 stycznia

Opublikowane przez - 11 stycznia 2017 0
Meizu chwaliło się ostatnio znakomitą sprzedażą w 2016 roku i zapowiedziało, że bieżący rok będzie dla firmy jeszcze ważniejszy. Już…