galaxy note 9

Samsung Galaxy Note9 w bieli?

Najnowszy flagowiec Samsunga zadebiutował w czterech kolorach: niebieskim, czarnym, różowym oraz miedzianym. Wkrótce po premierze zadebiutował piąty wariant kolorystyczny – srebrny. Możliwe, że już niebawem doczekamy się kolejnego koloru – białego.

Producenci smartfonów nawet z kolorów swoich urządzeń potrafią zrobić przebojowy „ficzer”. Coraz częściej premiera nowego wariantu kolorystycznego jest kreowana na nie lada wydarzenie.

Znany leakster – Evan Blass, opublikował na twiterze render Galaxy Note9 w nowym – białym kolorze, prosząc jednocześnie specjalistów od Photoshopa o pomoc w ustaleniu jego autentyczności. Wystarczyło to, do rozpętania prawdziwej burzy w komentarzach i prześciganiu się w teoriach na temat szans powstania Galaxy Note9 w bieli.

Niestety na razie Galaxy Note9 w kolorze białym trzeba traktować z lekkim przymrużeniem oka. Warto jednak pamiętać, że biel nie jest obca serii Galaxy Note, kilka wcześniejszych modeli było dostępnych w tym właśnie kolorze. Co więcej, tuż przed premierą Note9 do sieci trafiły rendery ukazujące smartfon w kolorze czarnym (który ostatecznie zadebiutował) i białym. Możliwe zatem, że jest coś na rzeczy i Samsung postanowi nas zaskoczyć.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Spadek zysku Samsunga

Opublikowane przez - 29 stycznia 2015 0
Samsung Electronics miał w czwartym kwartale 5,35 bln wonów zysku (4,9 mld USD). To wynik o 27 proc. niższy niż…

Apple szykuje się do ekspansji

Opublikowane przez - 24 marca 2017 0
W ostatnim roku Apple musiało uznać wyższość rodzimych producentów na rynku chińskim. Amerykański producent wciąż jednak poszukuje nowych rynków i…

Doogee Mix 2 nadchodzi!

Opublikowane przez - 4 października 2017 0
Doogee Mix zadebiutował w czerwcu i zaledwie po czterech miesiącach chiński producent zapowiada jego następcę – Doogee Mix 2.