Seria Darks Souls zmierza na Nintendo Switch?

155 0
Najnowsza konsola Nintendo – Switch, nie zwalnia tempa. Mimo, że od premiery konsoli nie minął jeszcze rok, to bibliotek gier już prezentuje się wyjątkowo imponująco. Co ważne na konsoli japońskiego producenta debiutują nie tylko znakomite tytuły tworzone przez wewnętrzne studia, ale również przez zewnętrznych producentów. Najświeższe plotki sugerują, że do dużego ogłoszenia szykuje się Namco Bandai – wydawcy serii Dark Souls.

Switch

Już 15 grudnia odbędzie się konferencja, na której Namco Bandai ma zamiar zaprezentować kilka nie ogłoszonych jeszcze projektów. Najnowsze informacje w tej sprawi sugerują, że wydawca szykuje duże niespodzianki dla posiadaczy konsoli Switch. Podczas wydarzenia ogłoszone mają zostać: Dark Souls collection, Xenosaga HD collection, One Piece Dawn, Soul Calibur 6 oraz My Hero Academia: One’s Justice. Co ciekawe informacje o zbiorczym wydaniu serii Dark Souls czy My Hero Academia: One’s Justice, pojawiały się już wcześniej, zatem dzisiejsze plotki możemy traktować wyjątkowo poważnie.

Co o tym sądzicie? Zagralibyście w przenośną wersję „Soulsów”?

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

LTE i nowe pakiety danych w Aero2

Opublikowane przez - 15 października 2015 0
Aero2, operator usługi Pakiety Aero, udostępnia technologię LTE w oferowanych pakietach komercyjnych oraz znosi dotychczasowe ograniczenia maksymalnej prędkości pobierania w…