Seven: The Days Long Gone w „złocie”

115 0
Udostępnień 0
Do premiery gry Seven: The Days Long Gone autorstwa polskiego studia Fool’s Theory pozostał już niespełna miesiąc. Możemy być już pewni, że data premiery nie ulegnie zmianie bowiem twórcy poinformowali właśnie, że produkcja osiągnęła złoty status.

Z tej okazji Fool’s Theory przygotowało dla nas „świeżutki” zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej. W Seven: The Days Long Gone wcielmy się w Teriel’a – wyjątkowo uzdolnionego złodzieja, którego parkour’owe zdolności zawstydzą nie jednego asasyna. Gra reprezentuje gatunek klasycznych RPG w rzucie izometrycznym. Twórcy obiecują: otwarty, żyjący świat, wielopoziomowe lokacje i otoczenie reagujące na nasze poczynania.

Czy tak będzie w rzeczywistości przekonamy się już 1 grudnia, kiedy to nastąpi premiera Seven: The Days Long Gone.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Allview X2 Soul Style już niebawem

Opublikowane przez - 9 listopada 2015 0
Allview zapowiedziało debiut kolejnego smartfonu – tym razem modelu Allview X2 Soul Style. Szczegóły, czyli specyfikacja urządzenia, cena i dostępność będzie podana…