Składany smartfon od Samsunga coraz bliżej?

154 0
Nie jest żadną tajemnicą, że Samsung pracuje nad składanym smartfonem, coraz więcej wskazuje na to, że premiera urządzenia jest coraz bliżej.

Targi CES w Las Vegas to idealne miejsce na spotkanie z inwestorami i zaprezentowanie swoich nowości, tak też uczynił Samsung. Według najnowszych informacji na zamkniętym spotkaniu przedstawiciele koreańskiego producenta zaprezentowali niemal gotowy model pierwszego składanego smartfonu w historii firmy – Galaxy X. Spekuluje się, że urządzenie zostanie wyposażone w 7,3-calowy ekran, który będziemy mogli złożyć w połowie i schować do kieszeni.

Choć koreański producent niczego nie potwierdza to coraz więcej głosów sugeruje, że do premiery urządzenia może dojść pod koniec 2018 roku.

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Orange i wielkie festiwale

Opublikowane przez - 10 grudnia 2015 0
Orange Polska i Alter Art rozpoczynają współpracę przy realizacji dwóch najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce: Orange Warsaw Festival oraz Open’er…

Wyniki konkursu Mobility przed Galą

Opublikowane przez - 3 lutego 2015 0
Dziękujemy za udział i ogromne zainteresowanie konkursem na fanpage „Gala Mobility Trends”.Wszystkie historie oraz głosy oddane w ankiecie zostały zweryfikowane…