Składany smartfon Samsunga zadebiutuje już na początku 2019 roku, cena szokuje

Składane smartfony nadchodzą i tylko kwestią czasu jest aż trend ten opanuje wszystkich producentów. Póki co, najbliższy prezentacji swojego dzieła jest Samsung, który, według najnowszych doniesień, wprowadzi na rynek składany smartfon już na początku 2019 roku.

samsung galaxy x

Nie jest żadną tajemnicą, że koreański producent już od kilku lat pracuje nad składanym smartfonem – Galaxy X. Coraz więcej wskazuje na to, że Samsung jest wreszcie gotowy do zaprezentowania swojego urządzenia. Według najnowszych informacji premiera domniemanego Galaxy X nastąpi już w pierwszym kwartale 2019 roku. Do naszej dyspozycji oddany zostanie 7,3-calowy ekran (po rozłożeniu) lub 4,5-calowy (złożony). Oczywiście wyświetlacze wykonane zostaną w technologii OLED.

Niestety spekuluje się, że cena smartfonu może wynieść nawet 1850 – 2000$ (~6750 – 7300 złotych). Tak wysoki koszt urządzenia z pewnością sprawi, że traktować je będziemy głównie jako ciekawostkę, a nie wyznacznik nowego trendu.

Idealną okazją do zaprezentowania Galaxy X mogłyby być targi MWC 2019. Czekacie na pierwszy prawdziwy smartfon ze składanym ekranem?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Kamerki GoPro Hero 4 w Play

Opublikowane przez - 2 października 2015 0
Play wprowadził do oferty kamerki GoPro Hero 4. Urządzenia, które znajdują się w naszej ofercie na życzenie, a oferta kierowana jest…