Słuchawki Sony h.ear on

MobilityNewsAutor:

Połączenie minimalizmu i wygody z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości to główna idea, która przyświecała projektantom Sony podczas tworzenia słuchawek „h.ear on” (MDR-100AAP). Wynikiem ich pracy jest nowa linia miejskich słuchawek w oryginalnej, żywej kolorystyce – od wersji dla miłośników klasyki w kolorze stalowym, po warianty w kolorze limonkowym, cyrankowym, ciemnoróżowym i ceglastoczerwonym, które są propozycją dla osób, lubiących wyróżniać się spośród tłumu.

cyrcutlcqrqoxl0n9r2h

Nowe słuchawki Sony zawierają kilka ciekawych rozwiązań. Opływowy owal obudowy nauszników został skonstruowany tak, by obręcze ściśle przylegały do skroni, co ma zapewniać odpowiednie dopasowanie i zwarty wygląd, a także wpływać na jakość odsłuchiwanego dźwięku. Plastikowy pałąk zamontowany w słuchawkach zapewniać ma lekkość konstrukcji, natomiast składane nauszniki z metalowymi zawiasami umożliwiają wygodne przenoszenie słuchawek.

Słuchawki „h.ear on” poza ciekawą obudową charakteryzują się bogatym wnętrzem. Moc i jakość brzmienia mają zapewniać wysokiej klasy podzespoły, w tym 40-milimetrowy przetwornik akustyczny HD o paśmie przenoszenia do 60 kHz, a zastosowane w nim lekkie cewki drgające CCAW charakteryzują się liniową charakterystyką przenoszenia dźwięków o dużej częstotliwości. Natomiast pokryte tytanem kopuły membran podobno znacznie minimalizują zakłócenia. Dzięki zamontowanemu pilotowi i mikrofonowi na przewodzie, słuchawki są w pełni kompatybilne ze smartfonami.

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane