Sony sprzedało już ponad milion Playstation VR

MobilityAutor:

Sony ma powody do radości, gogle Playstation VR, które zadebiutowały w zeszłym roku, trafiły już do ponad miliona klientów. Tym samym sprzęt japońskiego producenta wskoczył na drugie miejsce wśród najpopularniejszych gogli VR.

 

Sony Playstation VR z ponad 1 milionem sprzedanych urządzeń plasuje się na drugim miejscu, liderem wciąż pozostaje Samsung i jego Gear VR, które trafiły do 5 milionów odbiorców. Na trzecim miejscu znajdują się gogle HTC Vive – 440 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, natomiast najgorzej prezentuje się sprzedaż Oculus Rift – 243 tysiące sprzedanych egzemplarzy.

Sprzedaż sprzętu to jedno, Sony chwali się również, że posiadacze Playstation VR nabyli 5,25 miliona gier VR. Co ciekawe, zdaniem japońskiego producenta, średnia sesja z goglami trwa około 25 minut.

Choć mogło by się wydawać, że gogle Sony dedykowane są graczom to japoński producent przygotowuje właśnie specjalną wersję VR przebojowego serialu „Breaking Bad”.

Macie w swoim posiadaniu gogle japońskiego producenta? Czy może dopiero przymierzacie się do zakupu?

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Mobility

Mobility

Jako marka istniejemy na rynku od 2001 roku. Swoją obecność podkreślamy przede wszystkim wydawaniem magazynu „Mobility”, który zaledwie po kilku latach został uznany na rynku jako największy i najbardziej popularny miesięcznik o smartfonach i najnowszych technologiach mobilnych.

Powiązane

HTC notuje zyski!

Opublikowane przez - 7 września 2016 0
Tajwański producent opublikował właśnie raport finansowy za sierpień, w którym to HTC zanotowało 4% wzrost. Przychód HTC w sierpniu był…

8-calowy phablet w przystępnej cenie

Opublikowane przez - 20 stycznia 2015 0
ASUS Fonepad 8, najnowszy phablet ASUSa, to połączenie wygody użytkowania i możliwości multimedialnych charakterystycznych dla tabletu z możliwością wykonywania połączeń.…

Navitel Navigator na 60 dni za darmo

Opublikowane przez - 2 grudnia 2015 0
Navitel Poland oferuje aż 60-dniowy, darmowy okres próbny działania aplikacji Navitel Navigator w pełnej funkcjonalności. W pierwszej kolejności promocją objęte…