Star Trek Fleet Command

Star Trek Fleet Command zawita na Androidzie i iOS-ie pod koniec listopada

Przedstawiciele firm – CBS Interactive oraz Scopely, poinformowali dzisiaj, że gra – Star Trek Fleet Command autorstwa studia DIGIT Game, zadebiutuje 29 listopada na urządzeniach z systemami Android i iOS.

Star Trek Fleet Command to, jak określają ją sami twórcy, gra strategiczna z elementami RPG. Akcja gry bazuje na trzech ostatnich filmach z uniwersum Star Trek, czyli: Star Trek (2009), Star Trek: W ciemność (2013) oraz Star Trek: W nieznane (2016).

W Star Trek Fleet Command gracze przejmują kontrolę nad bazą gwiezdną na granicach cywilizowanej przestrzeni, gdzie mogą budować i ulepszać statki wchodzące w skład ich własnej floty. Do naszej załogi będziemy mogli rekrutować członków załogi, w tym tak ikoniczne dla uniwersum postacie jak Kapitan James T. Kirk czy Komandor Spock.

Oprócz, stale rozwijającej się, kampanii dla jednego gracza, produkcja studia DIGIT Game zaoferuje nam również rozbudowany moduł multiplayer.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Przyszłość to eSIM

Opublikowane przez - 4 grudnia 2015 0
  Po 25 latach obecności na rynku karty SIM jakie znamy mogą zniknąć nam z oczu. Tradycyjne plastikowe karty SIM, tak…

Honor 8 już oficjalnie!

Opublikowane przez - 11 lipca 2016 0
Stało się, Honor 8 nie kryje już przed nami żadnych tajemnic, pora przyjrzeć się temu co ma do zaoferowania chiński…