Techland zapowiada samodzielny dodatek do Dying Light!

423 0
Dość niespodziewanie Techland ogłosił dzisiaj, że pracuje nad samodzielnym dodatkiem do Dying Light. Dying Light: Bad Blood, bo o nim mowa, skupiać się będzie na rywalizacji gracz vs gracz.

Dying Light

Techland nie pozwala nam zapomnieć o swojej największej produkcji. W oczekiwaniu na kontynuację Dying Light będziemy musieli zadowolić się samodzielnym dodatkiem Bad Blood, skupionym na rywalizacji PvP. Oto co na temat rozszerzenia powiedział Tymon Smektała – Producent Dying Light:

„Naszym celem jest zaspokojenie graczy oczekujących rywalizacji z żywymi przeciwnikami i popchnięcie naszego multiplayera w nowym kierunku. Ponieważ do stworzenia Bad Blood zainspirowały nas żądania fanów to chcemy, by ich opinia była integralnym elementem procesu jego powstawania. Dlatego też zapraszamy fanów do ogólnoświatowych testów. Będą mogli zagrać w rozszerzenie wcześniej i podzielić się swoimi przemyśleniami wiedząc, że ich opinie będą miały duży wpływ na rozwój Bad Blood”.

Rozszerzenie Bad Blood łączyć będzie w sobie zarówno elementy pvp jak i pve. Wraz z piątką innych graczy lądujemy na obszarze wypełnionym przez zombie. Naszym zadaniem będzie dotarcie do punktu ewakuacyjnego zanim zapadnie zmrok. Niestety liczba miejsc w helikopterze jest ograniczona, a zapłatą za przelot będą próbki krwi zarażonych. Co ciekawe aby pokonać najtrudniejszych przeciwników będziemy musieli łączyć się w tymczasowe sojusze z innymi graczami. Podczas rozgrywki należy jednak być czujnym bowiem w każdej chwili możemy zostać zdradzeni przez innych graczy i utracić zgromadzone przez nas próbki.

Bad Blood zadebiutuje w przyszłym roku, jednak już teraz możecie zapisywać się na wspomniane globalne testy na oficjalnej stronie gry.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Road Show z Orange

Opublikowane przez - 21 kwietnia 2016 0
Młodzi sportowcy, którzy na co dzień rozwijają swoje talenty w Klubach Sportowych Orange, kolejny raz będą mogli zweryfikować swoje umiejętności…

Huawei P10 debiutuje w Barcelonie

Opublikowane przez - 27 lutego 2017 0
Mobile World Congress do idealne miejsce aby zaprezentować nowe urządzenia. Tak też uczyniło Huawei, do którego portfolio trafi niebawem smartfona…

Samsung Galaxy Note7 trafia do sklepów

Opublikowane przez - 3 października 2016 0
Koreański producent poinformował, że sprzedaż Samsung Galaxy Note 7 została wznowiona. Po problemach z wybuchającymi bateriami producent zdecydował się wstrzymać…

Wyniki konkursu Mobility przed Galą

Opublikowane przez - 3 lutego 2015 0
Dziękujemy za udział i ogromne zainteresowanie konkursem na fanpage „Gala Mobility Trends”.Wszystkie historie oraz głosy oddane w ankiecie zostały zweryfikowane…