Technikalia.pl jeszcze szybsze

Sklep internetowy Techikalia.pl, oferujący urządzenia AGD i RTV, wdrożył innowacyjną aktualizację systemu RedCart. Firma ETK, która jest dostawcą tego oprogramowania, pracuje nad ulepszeniem korzystania ze sklepu pod względem szybkości i funkcjonalności strony.

Technikalia.pl to sklep, który stara się dostarczać swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania, nie tylko pod kątem asortymentu, ale również możliwości poruszania się po stronie. Dzięki wprowadzeniu (wspólnie z firmą ETK – dostawcą systemu RedCart) aktualizacji, działanie strony internetowej sklepu będzie dziesięciokrotnie szybsze. System posiłkuje się technologią HIGH SPEED PERFORMANCE, która określa nowy standard na rynku e-commerce w zakresie szybkości ładowania i działania strony. Nowy system umożliwia również lepsze i bardziej uporządkowane pozycjonowanie produktów.

Technikali.pl

„18 tysięcy pozycji, które Technikalia.pl ma w swoim sklepie będą szybciej i bardziej dostępne. Nowa aktualizacja usprawni poruszanie się po stronie naszego sklepu. Jako firma, która zajmuje się urządzeniami technologicznymi, staramy się coraz bardziej rozwijać i dostosowywać się do wymagań naszych klientów – skomentował Tomasz Cieślak,prezes firmy Technikalia.pl.”

Tomasz Cieślak

O Technikalia.pl

Sklep internetowy www.technikalia.pl zajmuje się sprzedażą produktów elektronicznych w ośmiu głównych kategoriach: Komputery i tablety, Telefony i GPS, Strefa gracza,  Telewizory i RTV, Foto i kamery, Sport i zdrowie, AGD, Inteligentny dom. Znajdziesz w nim produkty zarówno przodujących marek jak i firm, które dopiero od niedawna są na polskim rynku. Dzięki Technikalia.pl wyposażysz swoje biuro, dom czy samochód w najnowsze technologie.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowa promocja SONY

Opublikowane przez - 5 lipca 2016 0
Sony Mobile wystartowało z nową akcją sprzedażową dla klientów, którzy kupią smartfon z rodziny Xperia X. Zasady udziału w promocji są…