bards tale

The Bard’s Tale IV z datą premiery!

Studio inExile Entertainment ujawniło, że The Bard’s Tale IV zadebiutuje już 18 września na PC.

The Bard’s Tale IV to gra rpg z nastawieniem na eksplorację lochów, która została sfinansowana na Kickstarterze w 2015 roku. Co ciekawe, premiera produkcji zbiegła się z okrągłą – 30 rocznicą powstania ostatniej odsłony serii – The Bard’s Tale III: Thief of Fate.

Nad The Bard’s Tale IV czuwa Brian Fargo, czyli jeden z najbardziej zasłużonych twórców gier w historii. Na jego koncie znajdują się m.in.: wspomniane już The Bard’s Tale III: Thief of Fate, Wasteland, The Lost Vikings, Fallout czy ostatnio Wasteland 2 i Torment: Tides of Numenera.

Zdaniem inExile Entertainment główna kampania wystarczy nam na co najmniej 30 godzin zabawy. Podczas eksploracji lochów będziemy toczyć pojedynki w turowym systemie walki oraz rozwiązywać liczne zagadki i „łamigłówki”, w grze czeka ich na nas ponad 200.

The Bard’s Tale IV 18 września trafi wyłącznie na PC, ale jesienią ma zadebiutować również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

PlayStation VR przebojem?

Opublikowane przez - 10 maja 2017 0
Z najnowszego raportu firmy analitycznej SuperData wynika, że Sony spokojnie może mówić o sukcesie swoich gogli VR, co więcej na…