The Last Remnant Remastered – znakomity jRPG trafi na PlayStation 4

Square Enix zapowiedział odświeżoną wersję, jednego z najbardziej niedocenionych RPG-ów w historii – The Last Remnant.

The Last Remnant zadebiutowało w 2008 roku jak tytuł na wyłączność konsoli Xbox 360. Niestety produkcja nie podbiła serc, nie przyzwyczajonych do jRPG-ów, użytkowników konsoli amerykańskiego producenta. Nieco później gra zawitała na PC-ty, gdzie znalazła oddane grono odbiorców. Niestety pomimo licznych spekulacji, gra nigdy nie trafiła na PlayStation 3.

Square Enix nie zapomniało jednak o użytkownikach konsol Sony i po dekadzie, zapowiedziało The Last Remnant Remastered na wyłączność konsoli PlayStation 4. Największą nowością odświeżonej wersji będzie znacznie poprawiona oprawa graficzna w stosunku do pierwowzoru, a to za sprawą „przesiadki” na silnik Unreal Engine 4. Dzisiejszą wiadomość okraszono, krótkim zwiastunem.

The Last Remnant Remastered zadebiutuje na PlayStation 4 – 6 grudnia 2018 roku. Producent wycenił swoją produkcję na 20$.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Zestaw 5 w 1 od Play

Opublikowane przez - 17 lutego 2016 0
  Play wprowadził ofertę all-in-one, czyli 5 urządzeń w 1 pakiecie. W jej skład wchodzą: Tablet Alcatel Pixi 8 (WiFi)…

Meizu 16 z datą premiery!

Opublikowane przez - 3 lipca 2018 0
Meizu 16 to kolejny flagowiec chińskiego producenta, który ma być bezpośrednim następcą jubileuszowego Meizu 15. Jack Wong – założyciel i…