TriggerClips to nowy sposób na wygodne sterowanie w grach mobilnych

Największą bolączką przy graniu na smartfonie czy tablecie jest brak odpowiednich, wygodnych kontrolerów. Oczywiście większość gier posiada dostosowane do ekranów dotykowych sterowanie, jednak nie zapewnia ono z reguły odpowiedniej precyzji i komfortu. Na nasze potrzeby postanowili odpowiedzieć polscy twórcy i przygotowali kontrolery TriggerClips.

TriggerClips

TriggerClips to nowy kontroler dedykowany mobilnemu graniu, który jest genialny w swojej prostocie. Całość składa się z dwóch zaczepianych na ekran urządzenia triggerów, które w połączeniu z ekranem dotykowym zapewnią nam komfortowe sterowanie.

Niewielkie rozmiary TriggerClips, jak również łatwość w montażu to ich dodatkowy atut. Przecież w mobilnym graniu najbardziej cenimy sobie… mobilność i prostotę, nikt nie chce nosić ze sobą dodatkowego sprzętu, nie raz większego od samego smartfonu. Co ważne, jak zapewniają twórcy, TriggerClips będą kompatybilne z niemal każdym smartfonem.

Twórcy chcieliby dotrzeć ze swoim sprzętem do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego wystartowali z kampanią na Kickstarterze. Jeśli jesteście zainteresowani to może warto wesprzeć polską myśl techniczną.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane