turniej fortnite

Samsung zaprasza na turniej Fortnite Challenge w Warszawie

Jeśli codziennie zagrywacie się w Fortnite od Epic Games, to warto w najbliższy piątek (5 października) odwiedzić centrum handlowe Arkadia w Warszawie, gdzie odbędzie się turniej Fortnite Challenge.

W turnieju zorganizowanym przez Samsung i Matrix Media do wygrania będą najnowsze urządzenia koreańskiego producenta, w tym m.in. smartfon Galaxy Note9 oraz Galaxy A7, tablet Galaxy Tab S4 czy smartwatch Galaxy Watch.

Do rywalizacji stanąć mogą zawodnicy, którzy ukończyli 15 lat. Wystarczy w dniu turnieju, w godzinach 12:00 – 19:00 przyjść do salonu Samsung Brand Store w CH Arkadia w Warszawie i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Na uczestników czekać będzie 12 stanowisk wyposażonych m.in. w najnowsze smartfony firmy Samsung – Galaxy Note9 oraz Galaxy S9. Dla 10 najlepszych zawodników przewidziano nagrody w postaci urządzeń firmy Samsung: smartfonów, tabletów i smartwatchy.

Podczas turnieju w Samsung Brand Store spotkać będzie można zawodowych e-graczy z drużyny Pride, która w maju tego roku otworzyła dywizję dedykowaną grze Fortnite. Team Pride w skład, którego wchodzą tacy zawodnicy jak „Hashtag”, „Tabooo”, „Arokiz” czy „Mozbi”, podzieli się z widzami i zawodnikami wskazówkami dotyczącymi rozgrywki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Tri-Brand rozszerza zasięg

Opublikowane przez - 7 stycznia 2015 0
Samsung Electronics wdrożył pierwszą na świecie technologię trzypasmowej agregacji częstotliwości (CA) w komercyjnej sieci LTE, zwiększającej szybkość pobierania danych do…