Twórcy Pokemon GO ogłosili nowy projekt

120 0
Udostępnień 0

Studio Niantic – autorzy przebojowego Pokemon GO ogłosili, że ich następną produkcją będzie gra oparta o uniwersum stworzone przez pisarkę J.K. Rowling.

Harry Potter: Wizards Unite będzie, podobnie jak Pokemon GO, grą wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość. Niantic nie zdradziło wielu szczegółów na temat swojej najnowszej produkcji. Twórcy ujawnili jedynie, że podczas zabawy spotkamy kultowe postacie i bestie znane z uniwersum stworzonego przez J.K. Rowling. Jak przystało na grę o czarodziejach będziemy mogli uczyć się zaklęć a potem wykorzystać je w boju.

Twórcy nie podali dokładnej daty premiery Harry Potter: Wizards Unite, więcej szczegółów na temat produkcji mamy otrzymać na początku 2018 roku. Jednak już teraz możecie zajrzeć się oficjalną stronę gry.

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Konftel Unite

Opublikowane przez - 1 września 2016 0
Wyobraź sobie prowadzenie samochodu i konieczność wprowadzenia 13 – cyfrowego kodu, aby przyłączyć się do trwającej konferencji telefonicznej. Jest to…