Twórcy Pokemon GO ogłosili nowy projekt

314 0

Studio Niantic – autorzy przebojowego Pokemon GO ogłosili, że ich następną produkcją będzie gra oparta o uniwersum stworzone przez pisarkę J.K. Rowling.

Harry Potter: Wizards Unite będzie, podobnie jak Pokemon GO, grą wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość. Niantic nie zdradziło wielu szczegółów na temat swojej najnowszej produkcji. Twórcy ujawnili jedynie, że podczas zabawy spotkamy kultowe postacie i bestie znane z uniwersum stworzonego przez J.K. Rowling. Jak przystało na grę o czarodziejach będziemy mogli uczyć się zaklęć a potem wykorzystać je w boju.

Twórcy nie podali dokładnej daty premiery Harry Potter: Wizards Unite, więcej szczegółów na temat produkcji mamy otrzymać na początku 2018 roku. Jednak już teraz możecie zajrzeć się oficjalną stronę gry.

2 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Czyngis-chan zmierza do Cywilizacji 6

Opublikowane przez - 20 grudnia 2017 0
Najnowsza, już szósta, odsłona kultowej Cywilizacji niebawem doczeka się pełnoprawnego rozszerzenia zatytułowanego „Rise and Fall”. Najnowszy zwiastun prezentuje Mongolię i…

Fioletowy Galaxy S8?

Opublikowane przez - 8 marca 2017 0
Do oficjalnej premiery Galaxy S8, która ma się odbyć 29 marca pozostały dokładnie trzy tygodnie, nie przeszkadza to jednak w…