Virgin Mobile oferuje dodatkowy pakiet Internetu

376 0
Virgin Mobile wprowadził nową ofertę promocyjną #ZIMOWE_GIGA, w ramach której możemy aktywować dodatkowy pakiet 10 GB szybkiej transmisji danych za 9 złotych.

Virgin Mobile

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci posiadający ofertę na kartę i korzystający z taryfy #ChcęWszystko. Ważność pakietu wynosi 30 dni i nie można aktywować więcej niż jednego w danym cyklu. Wyjątkiem są osoby korzystające z pakietów #WSZYSTKO oraz #FREEMIUM. Tutaj ważność #ZIMOWE_GIGA wpisuje się w ważność tychże pakietów.

Aby aktywować pakiet należy użyć kodu *222*1# wpisując go w swoim telefonie. Pakiet pozostaje aktywny od momentu jego aktywacji do końca daty ważności. Stan zimowego giga pakietu można każdorazowo sprawdzić wybierając i zatwierdzając na klawiaturze telefonu kod *108#. Oferta obowiązuje od 6 grudnia 2017 do 28 lutego 2018.

Szczegółowy regulaminy oferty znajdziecie na: https://virginmobile.pl

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Netia z ofertą na sieci Aster

Opublikowane przez - 27 stycznia 2015 0
Mieszkańcy Warszawy i Krakowa mogą skorzystać z usług nowej GigaKablówki, czyli usług na sieci HFC dawnego Aster, którą Netia kupiła…