Vivo X20 w limitowanej edycji z okazji mistrzostw świata w piłce nożnej

152 0
Vivo w połowie bieżącego roku ogłosiło partnerstwo z międzynarodową organizacją piłkarską – FIFA, w ramach której urządzenia chińskiego producenta będą widoczne na mistrzostwach świata w Rosji i Katarze. Właśnie z okazji przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji Vivo przygotowało limitowaną edycję smartfonu Vivo x20.

Vivo X20
Vivo X20

Niestety chiński producent nie postarał się jakoś wybitnie i jedyne czym wyróżnia się ten model to logo mistrzostw umieszczone na tylnym panelu. Specyfikacja urządzenia również pozostała bez zmian i możemy liczyć na: 6,01-calowy ekran FullView, procesor Qualcomm Snapdragon 660, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej.

Co ciekawe model ten będzie również oficjalnym smartfonem Mistrzostw Świata 2018 w Rosji i wszyscy oficjele będą w niego wyposażeni.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nokia sprzedała HERE Maps

Opublikowane przez - 3 sierpnia 2015 0
Stało się. Nokia sprzedała właśnie jedną ze swoich ikon – czyli popularną aplikację offline’ową HERE Maps. Nowymi nabywcami zostało motoryzacyjne…