Vivo zmierza do Europy

147 0
Udostępnień 0
Vivo to jeden z największych producentów smartfonów na świecie. Niestety ich wpływy ograniczą się głównie do dwóch rynków: Chińskiego  i Indyjskiego, jednak dzięki współpracy z Qualcomm’em już w przyszłym roku produkty Vivo oficjalnie zawitają do Europy i Afryki.

Vivo X20
Vivo X20

Firmy Vivo i Qualcomm związały się technicznym partnerstwem, co więcej, na mocy wartej 4 miliardy dolarów umowy, Vivo będzie mogło korzystać z patentów amerykańskiego producenta podzespołów.

Co to oznacza dla nas? Z pewnością łatwiejszy dostęp do urządzeń chińskiego producenta i, być może, niższe ceny. Pojawienie się nowego gracza na europejskim rynku może dodatkowo podziałać mobilizująco na innych producentów.

0 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Polkomtel krytycznie o projekcie MAC

Opublikowane przez - 9 września 2015 0
Polkomtel operator sieci Plus i Plush opublikował opinie dotyczące projektu rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji zmieniającego przepisy trwającej obecnie aukcji…