wasteland

Wasteland 2: Director’s Cut zadebiutuje na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu

InExile Entertainment poinformowało dzisiaj, że Wasteland 2: Director’s Cut powinien zadebiutować na Switchu już w sierpniu. Wraz z dobrymi nowinami otrzymaliśmy nowy zwiastun produkcji.

Wasteland 2: Director’s Cut w wersji na Nintendo Switch zostało zapowiedziane w grudniu zeszłego roku. Od kilku miesięcy nie mieliśmy jednak najmniejszych informacji na temat gry, aż do dzisiaj. Przedstawiciele studia inExile Entertainment zdradzili, że ich produkcja zadebiutuje już w sierpniu, choć dokładnej daty premiery nie zdradzono.

Wasteland 2 pierwotnie zadebiutowało w 2014 roku na PC. Rok później gra doczekała się ulepszonej wersji „Director’s Cut”, która wprowadziła liczne zmiany w rozgrywce oraz znacznie poprawiła oprawę graficzną, i to właśnie ona trafi na Switcha. Oprócz tego możemy liczyć na usprawnione sterowanie dostosowane do możliwości hybrydowej konsolki Nintendo.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Słuchawki dla aktywnych

Opublikowane przez - 3 lutego 2015 0
Canyon wprowadza do oferty nowe słuchawki dokanałowe dla ludzi prowadzących aktywny tryb życia. Model CNS-SEP1 posiada wbudowany mikrofon, wygodny zaczep na…