Wideorejestrator DGM CA-D3A debiutuje na rynku

617 0
Marka DGM wprowadza właśnie na rynek kamerę samochodową z 3-calowym wyświetlaczem LCD, który rejestruje obraz w jakości Full HD.

Wideorejestrator DGM CA-D3A zapisuje obraz w jakości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Urządzenie zostało wyposażone w 3-calowy ekran o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, 1GB wbudowanej pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD) oraz G-sensor, który automatycznie zachowuje nagranie, np. podczas wypadku. Co ważne, rejestrowany jest również dźwięk, dzięki czemu potem można zweryfikować nie tylko obraz, ale i zapis audio z danej drogi.

Innowacyjna technologia pozwala na oglądnie w kadrze nie tylko jezdni, ale również pobocza. Dzieje się tak za sprawą obiektywu, który obejmuje przestrzeń w promieniu 140 stopni, a ponadto możliwe jest przybliżenie obrazu nawet 4-krotnie.

Urządzenie posiada funkcję nagrywania w pętli, czyli zapisuje nagrania w postaci poszczególnych plików (o określonej długości). Kiedy materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, przy czym nadpisywany jest każdorazowo najstarszy. Dzięki temu nie musimy się obawiać o brak miejsca na karcie w chwili kolizji lub innego niebezpiecznego zdarzenia na drodze.

Zestaw DGM zawiera – oprócz wideorejestratora – specjalną przyssawkę, ładowarkę samochodową, kabel mini USB (3,5 m) oraz instrukcję obsługi. Model CA-D3A będzie dostępny w Auchan cenie 99,90 zł.

7 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowy smartfon Allview serii E

Opublikowane przez - 18 sierpnia 2015 0
Allview Mobile wprowadza na polski rynek smartfona E3 Living, wyposażonego w pełni laminowany 4,5-calowy wyświetlacz, dwa głośniki stereo, Wi-Fi 5GHz…