Wolfenstein 3 potwierdzony!

Wolfenstein to jedna z najstarszych, wciąż rozwijanych serii gier wideo. Ostatnia odsłona – Wolfenstein 2: The New Colossus zadebiutowała w zeszłym roku, wydawca gry – Bethesda, potwierdził, że prace na jej kontynuacją już trwają.

W wywiadzie dla serwisu Metro Pete Hines – wiceprezydent Bethesdy, potwierdził, że trwają prace nad Wolfenstein 3, a zapowiedziany na przyszły rok spin-off – Wolfenstein: Youngblood, jest tylko odskocznią dla twórców, którzy chcieli nieco odpocząć od dużych projektów. Co ciekawe podobnie sytuacja wyglądała z wydanym w 2014 roku Wolfenstein: The New Order. Pierwsza gra z serii od Machine Games doczekała się rok później samodzielnego dodatku „The Old Blood”.

Zatem śmiało możemy zakładać, że po przyszłorocznej premierze Wolfenstein: Youngblood, prace na Wolfenstein 3 ruszą pełną parę. Premiera pewnie nastąpi już na konsolach nowej generacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

3 nowe smartfony w Play

Opublikowane przez - 21 sierpnia 2015 0
Play wprowadził do oferty 3 nowe smartfony. Są to: Microsoft Lumia 640 XL Dual SIM Sony Xperia Z3+ LG Magna  …