Wygraj wyjazd do Barcelony i nowy Samsung Galaxy

MobilityNewsAutor:

Jesteś fanem nowoczesnych technologii i od zawsze marzyłeś, żeby pojechać na Mobile World Congress do Barcelony? Chciałbyś otrzymać jako pierwsza osoba w Polsce nowy smartfon Samsung Galaxy i cieszyć się nim, zanim będą mogli zrobić to inni? Weź udział w konkursie „Bądź pierwszy” firmy Samsung i spełnij swoje marzenia.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie – „Jak Samsung zmienia rzeczywistość?”. Autor najbardziej kreatywnej odpowiedzi pojedzie razem z osobą towarzyszącą na premierę nowego Samsung Galaxy i targi Mobile World Congress, które odbędą się w Barcelonie. Firma Samsung zapewnia przelot i zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotel. Dodatkowo, zwycięzca jako pierwsza osoba w Polsce otrzyma nowy Samsung Galaxy.

s-500-500

W tym roku firma Samsung Electronics Polska świętuje 20 lat obecności w Polsce. Czy nie jest to doskonała okazja, aby zastanowić się, jak Samsung zmienia naszą rzeczywistość? Na autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi, czekają niezwykłe nagrody.

Konkurs trwa do 12.02.2016 r., formularz konkursowy znajduje się na stronie:http://www.samsung.com/pl/promocje/konkursgalaxy/

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Qualcomm przedstawia Snapdragon 835

Opublikowane przez - 17 listopada 2016 0
O tym, że amerykański producent pracuje nad kolejnym flagowym procesorem nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Qualcomm właśnie przedstawił procesor Snapdragon…