Xbox One X sprzedaje się niemal dwukrotnie lepiej od PS4 Pro

532 0
Portal gameindustry opublikował pierwsze nieoficjalne wyniki sprzedaży najnowszej konsoli Microsoftu – Xbox’a One X.

Xbox One X
Xbox One X

Według gameindustry Xbox One X w swoim premierowym tygodniu na terenie Wielkiej Brytanii sprzedał się w liczbie 80 tysięcy egzemplarzy. Co ciekawe osiągnięcie takiego samego wyniku zajęło PlayStation 4 Pro w listopadzie ubiegłego roku blisko 4 tygodnie (50 tysięcy sprzedanych PS4 Pro w premierowy tydzień). Oczywiście należy mieć na uwadze, że sklepy cierpiały na niedostatki konsoli Sony w dniu premiery, co z pewnością miało wpływ na gorszą sprzedaż urządzenia.

Jeśli chodzi o najchętniej kupowane gry na Xbox One X to nie ma tu wielkich niespodzianek. Gracze najchętniej sięgali po hitowe produkcje jak: Call of Duty: WWII, Assassin’s Creed Origins, FIFA 18 (w końcu to Wielka Brytania) oraz tytuły na wyłączność Microsoftu: Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 3.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Android auto w końcu na rynku.

Opublikowane przez - 27 maja 2015 0
Niestety nadal nie Polskim. Ani nawet nie Europejskim. Pierwszym bowiem samochodem, który został wyposażony fabrycznie w pełny system Android auto…

Sony partnerem Ligii Mistrzów UEFA

Opublikowane przez - 21 maja 2015 0
Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) i Sony Mobile Communications potwierdziły dziś podpisanie umowy na trzyletnią współpracę w roli oficjalnych partnerów…