Xbox One X sprzedaje się niemal dwukrotnie lepiej od PS4 Pro

Portal gameindustry opublikował pierwsze nieoficjalne wyniki sprzedaży najnowszej konsoli Microsoftu – Xbox’a One X.

Xbox One X
Xbox One X

Według gameindustry Xbox One X w swoim premierowym tygodniu na terenie Wielkiej Brytanii sprzedał się w liczbie 80 tysięcy egzemplarzy. Co ciekawe osiągnięcie takiego samego wyniku zajęło PlayStation 4 Pro w listopadzie ubiegłego roku blisko 4 tygodnie (50 tysięcy sprzedanych PS4 Pro w premierowy tydzień). Oczywiście należy mieć na uwadze, że sklepy cierpiały na niedostatki konsoli Sony w dniu premiery, co z pewnością miało wpływ na gorszą sprzedaż urządzenia.

Jeśli chodzi o najchętniej kupowane gry na Xbox One X to nie ma tu wielkich niespodzianek. Gracze najchętniej sięgali po hitowe produkcje jak: Call of Duty: WWII, Assassin’s Creed Origins, FIFA 18 (w końcu to Wielka Brytania) oraz tytuły na wyłączność Microsoftu: Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 3.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Nowy smartfon Huawei P8 Max

Opublikowane przez - 16 kwietnia 2015 0
Huawei zaprezentował swoje najnowsze urządzenia Huawei P8 oraz Huawei P8 Max.   Huawei P8 Max posiada wszystkie najlepsze cechy modelu…