Zmiana kompetencji w Plantronicsie

Związany z Plantronicsem od 25 lat Paul Clark będzie miał teraz rozszerzone kompetencje. Będzie teraz kierować połączonymi firmami Plantronics i Polycom.

Będzie on nadzorować również zespoły sprzedażowe Plantronicsa i Polycom na stanowisku wiceprezesa na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. Kierowany przez niego dział sprzedaży obejmie rozwiązania głosowe, chmurowe, wideo oraz w zakresie treści przeznaczone do pracy, udostępniania, współpracy i rozrywki.

Paul Clark pracuje w Plantronicsie od prawie 25 lat. Przez pierwsze 10 lat zajmował stanowisko dyrektora marketingu w regionie EMEA. Następnie nadzorował europejski dział zarządzania produktami i piastował różne stanowiska kierownicze w dziale sprzedaży. Na początku 2016 r. został awansowany na stanowisko dyrektora zarządzającego na region Europy i Afryki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

Netia i Play ponownie razem

Opublikowane przez - 2 lutego 2015 0
Netia zawarła z Play nową umowę o współpracy, dzięki której spółki z Grupy Netia będą świadczyć szerszy zakres usług mobilnych. Część…

Inteligentne zegarki od Motoroli

Opublikowane przez - 3 września 2015 0
Motorola zaprezentowała nowe inteligentne zegarki na targach IFA 2015 w Berlinie. Nowa kolekcja Moto 360 oferuje więcej fasonów, funkcjonalności i bardziej pojemną…