baldurs gate 2 android

Znakomita promocja na Baldur’s Gate II: Enhanced Edition w sklepie Google Play

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji lub chcecie sobie odświeżyć jednego z najlepszych rpg-ów w historii, to macie ku temu znakomitą okazję. Baldur’s Gate II: Enhanced Edition w wersji na Android jest dostępny za przysłowiowe grosze.

Baldur’s Gate II: Enhanced Edition to odświeżona wersja kultowej gry rpg z 2000 roku, w której skład, oprócz podstawowej wersji gry, wchodzą również dodatki: „Tron Bhaala”, „Pięść upadłych” oraz „Kręgi Thay”. Baldur’s Gate II w wersji na Androida to wydatek rzędu 48 złotych, obecnie jednak produkcję możecie nabyć już za 8,69 zł. Warto dodać, że gra jest już dostępna w pełnej polskiej wersji językowej.

Jeśli zdecydujecie się na zakup, to pamiętajcie, że gra dedykowana jest tabletom i smartfonom z ekranami o przekątnej, co najmniej, 7-cali. Wielce prawdopodobne, że i tak uruchomicie grę na mniejszych smartfonach, ale komfort płynący z rozgrywki może być daleki od ideału.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Honor 4X dostępny w Plusie

Opublikowane przez - 7 maja 2015 0
W ofercie sieci Plus dostępny jest najnowszy smartfon marki Honor – Honor 4X.  Przez najbliższe 6 miesięcy urządzenie będzie oferowane…