ZTE Blade V8 i ZTE Blade V8 Mini debiutują w Polsce

450 0
ZTE wprowadza na polski rynek kolejne dwa modele smartfonów z rodziny V8 czyli ZTE Blade V8 i ZTE Blade V8 Mini.

ZTE Blade V8
ZTE Blade V8

ZTE Blade V8 może się pochwalić 5,2-calowym ekranem o rozdzielczości FullHD. Za wydajność urządzenia odpowiada ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 435 z GPU Adreno 505 oraz 3 GB pamięci RAM. Przestrzeni na dane otrzymamy 32 GB.

Jednym z najciekawszych elementów specyfikacji Blade V8 i Blade V8 Mini jest podwójny aparat główny z asymetrycznymi obiektywami i matrycami 13 Mpix oraz 2 Mpix. Aparat został wyposażony w: lampę LED, zoom cyfrowy (4x) oraz elektroniczną stabilizację obrazu. Z łatwością uzyskamy też efekt rozmycia tła (Bokeh). Do robienia selfie wykorzystamy 13 Mpix aparat umieszczony na froncie smartfonu.

Blade V8 zasilany jest przez akumulator o pojemności 2730 mAh i działa pod kontrolą systemu Android 7.0 Nougat. Smartfon dostępny będzie w ofercie sieci Plus w cenach od 1 zł. Poza ofertą operatorów Blade V8 kosztować będzie 949zł.

ZTE Blade V8 Mini
ZTE Blade V8 Mini

ZTE Blade V8 Mini otrzyma: 5-calowy ekran o rozdzielczości HD, procesora Qualcomm Snapdragon 435, 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Specyfikację smartfonu uzupełniają: 5 Mpix aparat do selfie oraz akumulator o pojemności 2800 mAh. Całość działa pod kontrola systemu Android 7.0 Nougat.

ZTE Blade V8 Mini wyceniono na 699 złotych.

1 0
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane