10 GB darmowego internetu dla klientów biznesowych od T-Mobile

Wychodząc naprzeciw potrzebom drobnych przedsiębiorców T-Mobile przygotował dla nich darmowy pakiet 10 GB danych

W ciągu ostatnich dwóch tygodni klienci indywidualni T Mobile aż 650 tysięcy razy aktywowali oferowane przez operatora darmowe pakiety danych. Obecnie operator przygotował ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dzięki internetowi od T-Mobile będą mogły prowadzić działalność oraz realizować cele biznesowe.

Co prawda taryfy MagentaBIZNES umożliwiają nieograniczony dostęp do sieci, część firm korzysta z opcji taryfowych z limitowanymi paczkami danych. Dlatego właśnie T-Mobile przygotował dla nich specjalną ofertę – dodatkowe 10 GB danych całkowicie za darmo.

Promocją objęci zostaną klienci biznesowi korzystający z taryf: Magenta Biznes Internet S oraz DATA JUMP i JUMP proFirma z limitowaną transmisją danych.

Aktywacja dodatkowych pakietów danych przeprowadzona zostanie automatycznie w przypadku taryf Magenta Biznes Internet S oraz DATA JUMP. Klienci otrzymają od operatora drogą SMS informację o rozpoczęciu procesu udostępniania darmowej paczki danych.

W przypadku opcji JUMP proFirma, aktywacja usługi odbywa się na życzenie klienta, za pośrednictwem aplikacji Mój T Mobile. Wystarczy wybrać zakładkę „Usługi”, uruchomić pakiet i… gotowe! Usługę będzie można aktywować do 30.04.2020 r.

Przyznane pakiety we wszystkich opcjach taryfowych będą obowiązywały w bieżącym oraz kolejnym okresie rozliczeniowym, w każdym z nich przedsiębiorcy dostaną do dyspozycji po 10GB danych ponad dotychczasowy limit.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Poznajcie Energizer Energy E550LTE

Opublikowane przez - 27 lutego 2017 0
Firma Energizer kojarzy się głównie z produkcją baterii i akumulatorków, tymczasem dość niespodziewanie zapowiedziała smartfon typu rugged z podwójnym aparatem…