10 smartfonów od Xiaomi bez szans na aktualizację MIUI

MobilityNewsAutor:
Przykra informacja dla posiadaczy starszej generacji smartfonów z serii Redmi – Xiaomi nie przewiduje możliwości udostępnienia tym modelom najnowszych aktualizacji.

Firma Xiaomi ogłosiła niedawno, że aż siedem smartfonów z ich serii Redmi starszej generacji nie uzyska najnowszej aktualizacji MIUI. Oznacza to, że te siedem telefonów nie będzie mogło skorzystać z dobrodziejstw nadchodzącej aktualizacji MIUI 11, ani żadnej aktualizacji Global Beta.

Brak aktualizacji MIUI 11 uniemożliwi użytkownikom tych smartfonów skorzystanie z funkcji usuwającej reklamy.

Ostatnio Xiaomi rozszerzyła tę listę o trzy kolejne smartfony, które nie będą miały możliwości korzystania z aktualizacji Android 9 Pie opartej na MIUI. Oto lista 10 pechowych telefonów Redmi:

 1. Xiaomi Redmi 6
 2. Xiaomi Redmi 6A
 3. Xiaomi Redmi S2 (znane też jako Y2)
 4. Xiaomi Redmi 4
 5. Xiaomi Redmi 4A
 6. Xiaomi Redmi Note 4
 7. Xiaomi Redmi 3S
 8. Xiaomi Redmi 3X
 9. Xiaomi Redmi Note 3
 10. Xiaomi Redmi Pro

There are 10 comments

   1. Avatar

    Właśnie w tym problem, że nie każdy dostaje aktualizacje odrazu i to jest dziwne. Niektórym pomaga trik który polega na znalezieniu aplikacji “aktualizacje” i wyczyszczenia jej wszystkich danych. Użytkownicy niektórzy mówili, że ten sposób działa, ale też nie u każdego.

    Reply
    1. Avatar

     Teraz to juz w sumie nic. Mam miui 11 (pobralem z internetu) i wszystko dziala. Mam tylko pytanie. Czy są jakiekolwiek informacje o tym ze redmi 6 dostanie androida 10? Beta testy albo cos. Bo zanim xiaomi nie bedzie chcialo wspierac tego urzadzenia, to chcialbym jeszcze zobaczyc na nim androida 10.

     Reply
 1. Avatar

  ” nie będą miały możliwości korzystania z aktualizacji Android 9 Pie opartej na MIUI”. Do niektórych z wymienionych jest MIUI 11 ale bez Androida 9. Zostaje stary, np. w przypadku Redmi 4 to jest Android 7 z zabezpieczeniami Androida z lipca 2018.

  Reply
 2. Avatar

  Redmi S2 (znany też jako Y2) dostał androida 9 i miui 11. Są też zamknięte beta testy androida 10. Co za głupoty piszecie? Radzę weryfikować swoje informacje…

  Reply

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane