100 milionów urządzeń zostało zaktualizowanych do HarmonyOS 2.0

Roman PakotaAutor:
Dziesięć dni temu HarmonyOS 2.0 firmy Huawei dotarł do 90 milionów użytkowników. Firma osiągnęła kolejny kamień milowy: 100 milionów urządzeń zostało zaktualizowanych do wewnętrznego systemu operacyjnego. Te urządzenia wcześniej działały pod kontrolą Androida, ale ich właściciele postanowili to zostawić.

Huawei prowadzi obecnie rekrutację beta testerów do szóstej fali aktualizacji Androida do Harmony. To właśnie te aktualizacje powodują, że liczba użytkowników Harmon gwałtownie rośnie. Firma planuje przenieść około 100 urządzeń, proces ten będzie kontynuowany do 2022 roku.

Obecnie łączna liczba wynosi 106, z czego 75 to telefony z serii P40, Mate 40 i Mate 30. Niedawno dołączyły do ​​niej starsze flagowce, takie jak seria P20 i Mate 10, a także nova 5i i 4e. Huawei dodaje więcej modeli do publicznego testu beta, przeprowadzając jednocześnie wewnętrzny test dla jeszcze większej liczby urządzeń.

Pamiętaj, że liczba 100 milionów obejmuje tylko urządzenia, które zaktualizowały system operacyjny Huawei, istnieją nowsze telefony, tablety i smartwatche, które uruchamiają system operacyjny po wyjęciu z pudełka. Ponadto HarmonyOS obsługuje inne inteligentne urządzenia (np. Telewizory) i gadżety IoT, najnowszym dodatkiem jest drukarka laserowa.

Harmony jest bardziej platformą niż systemem operacyjnym. Jednym z jej głównych celów jest zapewnienie łatwej łączności między różnymi urządzeniami. Producenci zewnętrzni mogą korzystać z marki HarmonyOS Connect, aby tworzyć kompatybilne urządzenia.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

AKG N60NC w ofercie Play

Opublikowane przez - 16 grudnia 2015 0
W ofercie Play pojawiły się słuchawki AKG N60N.  Posiadają funkcję active noise-cancelling, która sprawia, że dźwięk jest czystszy, dokładnie taki,…