140 mln smartfonów Redmi sprzedanych w ciągu 7 lat

Marka Redmi ogłosiła, że globalna sprzedaż smartfonów Redmi Note przekroczyła już 140 mln sztuk. Według danych firmy OMDIA, cała seria Redmi Note 8 była drugim najlepiej sprzedającym się na świecie modelem oraz najlepiej sprzedającymi się smartfonami w Chinach w pierwszej połowie 2020 roku.

Seria Redmi Note powstała w marcu 2014 r. W 2019 roku marka Redmi stała się bardziej niezależna. Seria Note 7 sprzedała się w ponad 10 mln egzemplarzy w cztery miesiące, a Redmi Note 8 w ponad 10 mln w zaledwie trzy miesiące. Globalna sprzedaż serii Redmi Note 8 wyniosła ponad 40 mln urządzeń.

Powodem, dla którego Redmi Note zdobyło serca 140 milionów użytkowników na całym świecie, jest to, że smartfony Redmi to produkty o flagowych standardach. Dla marki ważna jest jakość – zarówno ta widziana przez użytkownika, jak i zamknięta w produkcie – powiedział Lu Weibing, wiceprezes Grupy Xiaomi, i dyrektor generalny marki Redmi.

Redmi Note ma zwykle lepszą wydajność, wyższą jakość i smartfony tej serii są bardziej wszechstronne niż inne produkty, w tym samym przedziale cenowym, dostępne na rynku – dodał Lu Weibing.

Lu Weibing potwierdził, że już wkrótce pojawi się nowa seria Redmi Note 9.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane