Nowy quadrokopter od Parrota

166 0

Parrot Bebop Drone

Firma Parrot przedstawiła ostateczną wersję Bebop Drone, trzeciej generacji quadrokopterów zaprojektowanych z myślą o rozrywce.

 

Wyposażony jest w 14 megapikselową kamerę stabilizowaną za pomocą 3-osiowej ramy, dron Parrot Bebop Drone nagrywa wideo i robi zdjęcia świata w niesamowitej jakości i w zakresie 180°.

Kombinacja wielu czujników nadaje dronowi Bebop Drone imponującą stabilność i łatwość pilotowania poprzez Wi-Fi za pomocą smartfona lub tabletu.

 

Parrot Bebop Drone jest również kompatybilny ze wzmacniaczem Wi-Fi, kontrolerem Parrot Skycontroller, który zapewnia inne doznania w pilotowaniu dronem Bebop i jednocześnie oferuje znacznie większy zasięg lotu.

Parrot Bebop Drone dostępny będzie od stycznia w sugerowanej cenie 2099 zł (w zestawie dwie baterie) od stycznia 2015 r. w sklepach Media Markt, Saturn, iSpot oraz Komputronik. Zestaw Parrot Bebop Drone Extended Range oraz Skycontroller dostępny będzie w cenie 3779 zł. 

źródło: Parrot

Related Post

Raport o zagrożeniach w sieci

Posted by - 24 lutego 2015 0
Kilkanaście tysięcy przypadków naruszeń bezpieczeństwa w sieci w ciągu roku, niezliczone ilości zidentyfikowanego i przeanalizowanego złośliwego oprogramowania, ponad 100 tysięcy…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *