4 nowości LG w 2020 r.

Tym razem koreański producent wprowadził nowości do portfolio smartfonów w klasie Premium oraz średniej półce. Flagowcem ma być debiutujący LG V60 ThinQ 5G oraz nowej serii K

Model obsługuje sieć 5G, posiada dźwięk klasy premium i nagrywanie filmów w rozdzielczości 8K.W okresie promocyjnym smartfon będzie dostępny w zestawie z, czekiem Blik na 300 zł oraz dodatkowym (trzecim) rokiem gwarancji. Smartfon jest dostępny od dziś w ofercie sieci Play.

Chętni decydując się na zakup LG V60 ThinQ 5G w Play od 22 kwietnia do 20 maja 2020 roku otrzymają dodatkowy ekran LG Dual Screen o wartości 900 zł, 300 zł zwrotu w formie czeku Blik oraz dodatkowy trzeci rok gwarancji na smartfon.

Podwójne możliwości flagowca

LG V60 ThinQ 5G opracowano z myślą o wykorzystaniu możliwości, jakie daje technologia 5G. Dzięki jej prędkości możliwe jest błyskawiczne przesyłanie filmów nagranych w rozdzielczości 8K, streaming multimediów w najwyższej jakości czy stabilne i bezproblemowe videorozmowy.

V60 ThinQ 5G wyposażony został w 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy oraz znany z telewizorów OLED procesor dźwięku LG 3D Sound Engine, gwarantujące doskonały dźwięk. Obok nagrywania w rozdzielczości 8K, smartfon obsługuje technologię Steady Cam, dzięki której każde ujęcie wygląda niezwykle płynnie (nie trzeba używać gimbala). LG V60 ThinQ 5G wyposażony został w standardowy aparat o rozdzielczości 64MP oraz 13MP szerokokątny.

Całość zasilana jest baterią o pojemności 5000 mAh i zamknięta w wodoszczelnej (IP68) obudowie spełniającej dodatkowo militarne normy MIL-STD 810G.

Nie tylko flagowiec

Natomiast na początku maja zadebiutują nowe smartfony z serii K czterema obiektywami, w tym obiektywem makro, pojemną baterią oraz systemem dźwięku DTS:X 3D.

LG K61, LG K51S oraz LG K41S wyposażone są w tylny, poczwórny aparat, składający się z głównego o wysokiej rozdzielczości, obiektywu szerokokątnego, makro oraz czujnika głębi. Daje to możliwość uchwycenia ujęcia na cztery różne sposoby.

Posiadają baterię o pojemności 4000 mAh, DTS:X 3D Surround Sound dla 7.1-kanałowego dźwięku, możliwość obsługi dwóch kart SIM i karty pamięci jednocześnie, płacenia telefonem dzięki NFC oraz militarny standard MIL-STD-810G – wszystkie te elementy nowej serii K zostały przeniesione z flagowych urządzeń LG.

Promocja na smartfony z serii K rozpocznie się w pierwszym tygodniu maja. W przypadku LG K61 będą to słuchawki bezprzewodowe Skullcandy Sesh True, a decydując się na LG K51S lub LG K41S klienci otrzymają słuchawki Skullcandy Ink’d+.

Ile to kosztuje?

Sugerowane ceny przez producenta ceny to:

LG V60 ThinQ 5G: 4 299 zł

LG K61: 1 249 zł

LG K51S: 949 zł

LG K41S: 749 zł

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Tańszy roaming w Virgin Mobile

Opublikowane przez - 30 marca 2016 0
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej, Virgin Mobile. Od 30 kwietnia ceny za rozmowy, wiadomości SMS,…