50% gratis do doładowania dla klientów prepaid w Plusie

MobilityNewsAutor:

Plus 50% gratis

Tylko przez dwa dni – 11 i 12 maja – użytkownicy usług „na kartę” w sieci Plus mogą otrzymać 50% więcej wartości zasilenia. Aby tak się stało należy za pośrednictwem wskazanych stron internetowych zasilić swoje konto kwotą 50-99 zł. Otrzymany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.

Promocja „50% gratis od 50 do 99 zł” trwa tylko w dniach 11-12 maja br, a bonus można otrzymać po dokonaniu zasilenia przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.plusbank24.pl oraz www.facebook.com/plus.

Z promocji mogą skorzystać klienci wszystkich usług „na kartę” w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, musza jedynie dokonać zasilenia swojego konta kwotą w wysokości 50-99 zł.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie promocji

źródło: Plus

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane

Co pokazał Acer na MWC

Opublikowane przez - 5 marca 2015 0
Na kończących się dzisiaj targach Mobile World Congress Acer pokazał 4 nowości. Liquid Jade Z Podstawowe informacje: 5-calowa matryca HD…