50 zł na przejazd Free Now od Orange Flex

Orange Flex przygotował kolejną już promocję, tym razem na przejazdy Free Now. Potrwa ona od dzisiaj do końca b.r. Dotyczy podróżowania w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Katowice (aglomeracja śląska), Łódź, Poznań i Wrocław.

Aby z niej skorzystać należy pobrać aplikację Orange Flex i wpisać kod promocyjny Free Now przed dodaniem karty płatniczej. Po aktywacji Planu we Flex otrzyma się w wiadomości SMS 2 kody zniżkowe – 30 zł na pierwszy przejazd z Free Now i 20 zł na kolejny. Po miesiącu w Orange Flex otrzyma się dodatkowo 50 zł zwrotu na kartę płatniczą. Jeśli korzysta się z Orange Flex w aplikacji znajdzie kod zniżkowy na pierwszy przejazd z Free Now o wartości 30 zł.

Każdy obecny i nowy klient Orange Flex może skorzystać z kodu o wartości 30 zł na pierwszy przejazd (jeśli wcześniej nie korzystał z usługi). Dodatkowo każdy nowy klient, który skorzysta z kodu promocyjnego otrzyma 20 zł na przejazdy.

Kody Free Now się sumują. Jeżeli nie korzystało się wcześniej z usług Free Now i dołączy do Orange Flex z kodem promo to można wykorzystać zarówno kod na 30 zł (na pierwszy przejazd), jak i drugi indywidualny na 20 zł (na kolejne przejazdy).

There are 1 comments

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane