LG i Netflix łączą siły

298 0
Jeśli akurat szykujecie się do zakupu nowego telewizora, to z pewnością warto będzie spojrzeć w stronę produktów LG bowiem koreański producent przygotował dla nas ciekawą promocję.

LG Netflix

Jeśli zdecydujecie się na zakup dowolnego telewizora LG 4K z linii 2017 to otrzymacie w gratisie 3-miesięczną subskrypcję serwisu Netflix.

Najnowsze telewizory koreańskiego producenta to prawdopodobnie najlepszy wybór dla sympatyków oferty Netflixa. Telewizory z linii 2017 nie tylko wykorzystują technologię HDR, ale posiadają również tytuł: „Netflix Recommended TV”, co przekłada się między innymi na dedykowany przycisk „Netflix” na pilocie Magic Remote.

Promocja potrwa do 23 listopada – każdy kto do tego czasu zakupi telewizor LG z linii na 2017 rok i połączy go z siecią, otrzyma bezpłatny dostęp do platformy Netflix. Czas na uruchomienie Netflixa macie do 23 grudnia.

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Related Post

Inteligentny dom w zasięgu ręki

Posted by - 26 maja 2015 0
Przyszłością na rynku wyposażenia domów i mieszkań jest coraz bardziej upowszechniająca się technologia bezprzewodowego zarządzania funkcjami takimi jak oświetlenie, zamykanie…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *