64% Amerykanów posiada sprzęt Apple

Według najnowszych badań przeprowadzonych dla CNBC, aż 64% Amerykanów posiada co najmniej jeden sprzęt Apple.

iPhone 8
iPhone 8

Co więcej okazuje się, że na jedno amerykańskie domostwo przypada średnio 2,6 urządzeń Apple. Jednak zanim będziemy mówić o amerykańskim patriotyzmie i przywiązaniu do rodzimych firm to warto podkreślić, że badanie przeprowadzone przez CNBC objęło zaledwie 800 osób. Co ciekawe, podobne badanie z 2012 roku wykazało, że “tylko” 50% amerykanów posiada sprzęt producenta z Cupertino. Tym samym możemy mówić o tendencji wzrostowej.

Czego jeszcze dowiedzieliśmy się z raportu CNBC? Zaskoczeń nie ma, raport wykazał, że im wyższy status majątkowy tym więcej urządzeń Apple w danej rodzinie. Szacuje się, że w domach najzamożniejszych Amerykanów możemy znaleźć nawet 4,7 urządzeń Apple.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Router dla nowoczesnej sieci

Opublikowane przez - 6 października 2015 0
  Obecnie większość usługodawców kablowych oferuje dostęp do Internetu z prędkością ok. 100 Mb/s. Jeżeli posiadamy kilkuletni router, maksymalna prędkość…

Zmiana hasła? A po co

Opublikowane przez - 16 stycznia 2020 0
Związek Banków Polskich poinformował, że 90% Polaków czuje się bezpiecznie logując do bankowości internetowej. Z tego samego powodu zaniedbujemy jedną…