Roman PakotaAutor:
Firma Sennheiser, producent sprzętu audio, zaprezentowała nowy gamingowy zestaw słuchawkowy, dzięki któremu gracze mogą cieszyć się świetną jakością bezprzewodowego dźwięku aż do 100 godzin. Nowy model słuchawek oferuje bezprzewodowe połączenie o niskim opóźnieniu oraz brak kabli. Słuchawki są kompatybilne z komputerami PC, Mac oraz konsolą Sony PlayStation 4.

Dołączony do zestawu adapter USB zapewnia bezprzewodowe połączenie o niskiej latencji i gwarantuje niezawodną transmisję dźwięku z opóźnieniem bliskim zeru. To sprawia, że zestaw ten idealnie pasuje do gier, w których istotny jest szybki czas reakcji. Dzięki niskiemu zużyciu energii i wbudowanej wydajnej baterii, zestaw GSP 370 może pochwalić się wyjątkowym czasem pracy bez ładowania — aż do 100 godzin. Gracze, którzy grają średnio 4 godziny dziennie, z GSP 370 mogą nie ładować słuchawek nawet przez 3 tygodnie. GSP 370 posiadają wejście micro-USB (kabel dołączony jest do zestawu). Słuchawki mogą być używane podczas ładowania.

Zestaw słuchawkowy GSP 370 oparty jest na tych samych zamkniętych przetwornikach, co wielokrotnie nagradzany model GSP 300. Zastosowany algorytm cyfrowego przetwarzania dźwięku poprawia wrażenia dźwiękowe, zapewniając użytkownikom wyjątkowo głębokie basy i przejrzystość akustyczną. Aby uzyskać bardziej spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, oprogramowanie Sennheiser Gaming Suite dla Windows oferuje różne tryby dźwięku przestrzennego, korektor, opcje mikrofonu i gotowe ustawienia dla typowych gatunków i sytuacji, pozwalając dostosować dźwięk do własnych preferencji.

Podobnie jak inne zestawy gamingowe Sennheisera, GSP 370 posiada mikrofon z redukcją szumów, który aktywnie minimalizuje odgłosy tła. Można go wyciszyć, podnosząc mikrofon do góry. Dźwięk jest zsynchronizowany z regulacją głośności w systemie Windows i można go intuicyjnie ustawiać za pomocą zintegrowanego pokrętła głośności na nauszniku.

Sennheiser zaprojektował GSP 370 z myślą o komforcie noszenia. Dzielony, wyściełany pałąk zmniejsza nacisk na czaszkę, a piankowe poduszki nauszne zapewniają dopasowanie i izolują hałas otoczenia. Zaawansowany system zawiasów automatycznie dopasowuje słuchawki do kształtu twarzy. Nauszniki zaś są ukształtowane i ustawione tak, aby idealnie przylegać do ucha. Dzięki temu zestaw słuchawkowy jest wygodny w użyciu nawet podczas długich sesji grania.

Sennheiser GSP 370 będą dostępne w sklepie internetowym sennheiser.pl od listopada w katalogowej cenie detalicznej 849 zł.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powiązane