Pakiet Ekstra 6 GB z Mobilną Aplikację Plus Online

Dostępna już jest nowa promocja „Pakiet Ekstra 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online”. Mogą z niej skorzystać użytkownicy głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Wystarczy pobrać na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze Internet włączyć udostępnioną promocję.

Pakiet jest ważny przez 30 dni od daty przyznania, co zostanie potwierdzone wiadomością SMS. Aby skorzystać z pakietu konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz posiadanie dodatnie jego wartości (min. 1 grosz)

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem. Dzięki niej możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane

BLU Pure XR już oficjalnie

Opublikowane przez - 30 sierpnia 2016 0
Amerykański producent oficjalnie przedstawił swój najnowszy smartfon BLU Pure XR z 4GB RAM oraz procesorem Helio P10. BLU Pure XR…

Nowa era smartfonów Nokia

Opublikowane przez - 28 lutego 2017 0
HMD Global, wyłączny licencjobiorca marki Nokia, zaprezentował nową generację smartfonów. Nowa oferta, która wkrótce ma być dostępna na całym świecie,…