Adidas miCoach Fit Smart z ważną aktualizacją

232 0

Adidas miCoach Fit Smart nie jest nowością. Od jakiegoś czasu można go już znaleźć na rynku. Do tej jednak pory, urządzenie było raczej czymś w postaci osobistego trenera połączonego z pulsometrem, niż prawdziwym „sport-activity tracker’em”.

Dzięki dzisiejszej aktualizacji oprogramowania, to się jednak zmieni. Wlewa ona bowiem do miCoach funkcje czyniące go urządzeniem w pełni śledzącym i monitorującym aktywność. Adidas od teraz swojego Fit Smarta nazywa „kompletnym fitnesowym i lifestylowym urządzeniem”.

adidas-fitsmart-update-01

Nowe funkcje o których mowa pochodzą z aplikacji Train & Run dostępnej aktualnie na Androida oraz iOS, a w niedalekiej przyszłości także na Windows 10. Aplikacja zbiera dane dostarczane przez miCoach, dzięki którym możemy monitorwać dzienne postępy w treningach, śledzić aktywność, mierzyć pokonane odległości, wykonanie założonych celów, czy też spalonych kalorii.

Możemy też wybierać cele tygodniowe, do realizacji których mamy zamiar dążyć.

Całą zabawa, wraz z urządzeniem kosztuje około 110 funtów.

https://youtu.be/ML8i0ik083w

Related Post

Google i Microsoft pogodzeni

Posted by - 1 października 2015 0
Jak donosi Bloomberg, ostatniej nocy Google i Microsoft ogłosili zakończenie trwających przeciwko sobie ponad 20 procesów, zarówno na terenie USA…

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *