Akcesoria mophie dostępne w wybranych sklepach Apple

Należąca do firmy ZAGG marka mophie wprowadziła do sprzedaży nowe akcesoria. Oferta obejmuje bezprzewodową podkładkę ładującą, dwa rodzaje ładowarek samochodowych i cztery rodzaje kabli USB. Nowości można zakupić online na stronach mophie.com, apple.com oraz w wybranych stacjonarnych sklepach Apple.

Nowa bezprzewodowa podkładka ładująca mophie bezpiecznie dostarcza do 7,5 W mocy i szybko uzupełnia energię w dowolnym iPhone lub akcesoriach z obsługą Qi. Aby naładować urządzenie nie trzeba ściągać etui, o ile jego grubość nie jest większa niż 3 mm. Sugerowana cena detaliczna nowej podkładki mophie to 37,95 euro, czyli około 160 złotych.

Nowe ładowarki samochodowe mophie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zamienić każdy samochód w centrum ładowania. Oba modele, wykonane z anodyzowanego aluminium. Wyposażone są w lampki kontrolne ładowania. Minimalistyczny design sprawia, że pasują do każdego wnętrza samochodu.

Dostępne modele obejmują ładowarkę samochodową USB-A wyposażoną w pojedynczy port USB-A z wyjściem o mocy 12W, oraz model Dual USB-A, który zawiera dwa porty USB-A, o mocy 12W każdy umożliwiające ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Model z jednym portem USB-A kosztuje 26,95 euro, czyli około 115 złotych, a ładowarka z dwoma wejściami USB-A jest dostępna w cenie 32,95 euro, czyli około 140 złotych.

Nowe kable mophie są dostępne z różnymi kombinacjami wtyczek i bezproblemowo działają z urządzeniami Apple. Każdy kabel posiada plecioną nylonową powierzchnię zewnętrzną.

Oferta mophie obejmuje m.in. kabel USB-A ze złączem Lightning, który umożliwia wygodne ładowanie urządzeń Apple, a także przewód USB-C ze złączem Lightning zapewniający szybkie ładowanie i synchronizowanie telefonu iPhone 8 lub nowszego w przypadku połączenia z zasilaczem USB-C z obsługą zasilania (PD). Oprócz tego w ofercie znalazły się jeszcze dwa inne kable – USB-A ze złączem USB-C, oraz USB-C ze złączem USB-C.

Nowe kable mophie dostępne są w sugerowanych cenach detalicznych od 21,95 euro (około 95 złotych) za kabel o długości 1 metra do 37,95 euro (około 160 złotych) za kabel dwumetrowy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane