Allview P6 eMagic debiutuje na rynku

MobilityNewsAutor:

Allview wprowadza dzisiaj do oferty telefon P6 eMagic, pierwszego smartfona z funkcją Magic Touch.

 “Wierzymy, że kiedy chodzi o technologię, ludzie zawsze szukają najlepszych rozwiązań, aby ich życie było łatwiejsze i mogli zaoszczędzić swój cenny czas. Mając to na uwadze, szczegółowo zbadaliśmy zachowania użytkowników technologii mobilnej. Analizując ich potrzeby stworzyliśmy pierwsze rozwiązanie ułatwiające przejście z jednej aplikacji do drugiej, bez powrotu do ekranu głównego. Tak narodził się Magic Touch, aplikacja którą będziemy dalej rozwijać w celu zapewnienia jak największej wygody naszych użytkowników.” – mówi Lucian Peticila, General Manager Allview.

P6 eMagic 1

Włączenie funkcji Magic Touch ma sprawić, że użytkownicy będą mogli korzystać z menu bocznego, do którego są w stanie dodać skróty nawet do 15 ulubionych aplikacji. Dzięki temu rozwiązaniu, korzystanie z naszego telefonu staje się jeszcze prostsze i bardziej komfortowe. Intuicyjna funkcja Magic Touch z łatwością dopasowuje się do lewej lub prawej części ekranu, w zależności od ręki, którą będzie obsługiwane urządzenie.

P6 eMagic jest pierwszym urządzeniem wykorzystującym funkcję  Magic Touch. 5-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS oraz ergonomiczny kształt P6 eMagic umożliwi użytkownikowi korzystanie ze smartfonu jedną ręką. Ponadto, korzystanie z aplikacji Magic Touch podkreśla  subtelne krzywizny ekranu 2.5D, który jest bardzo miły w dotyku.

P6 eMagic to smartfon Dual SIM wyposażony w procesor Quad-Core 1.3GHz i 1GB pamięci RAM. Pracuje na systemie operacyjnym Android 5.1 Lollipop. 16GB pamięci Flash może być powiększone za pomocą karty microSD do 128GB, w trybie Single SIM.

Główny aparat posiada rozdzielczość 8MP, zaś przedni 2MP.

Źródło: Allview

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane

50% taniej w Plusie

Opublikowane przez - 4 czerwca 2019 0
Klientów taryf prepaid korzystający z mobilnej aplikacji Plus Online otrzymali możliwość włączenia zniżki 50% na pakiet usług bez limitu. Promocja…