Allview prezentuje flagowca – X4 Soul Infinity

Allview zaprezentowało swoje najnowsze flagowe smartfony X4 Soul Infinity i X4 Soul Infinity Plus.

X4 Soul Infinity
X4 Soul Infinity

Najważniejszą funkcją nowych flagowców producenta jest asystent głosowy AVI, co ważne dostępny on będzie również w języku polskim. Producent już teraz zapowiada, że asystent AVI będzie ciągle rozwijany i ulepszany.

“Urządzenia Allview ewoluują wraz z potrzebami naszych użytkowników. Dziesięć lat po premierze pierwszego telefonu Allview, rewolucjonizujemy rynek telefonów komórkowych wprowadzając dwa nowe produkty posiadające unikalne funkcje zapewniające wysoki komfort użytkowania oraz wydajność dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników. Nasi klienci będą w stanie cieszyć się aktualizacjami sprzętowymi bez potrzeby wymiany telefonu, głosowo sterować telefonem oraz cieszyć się jednymi z aktualnie najbardziej poszukiwanych funkcji i aplikacji.” – mówi Lucian Peticila, założyciel Allview.

Jeśli chodzi o specyfikację to X4 Soul Infinity otrzyma 5,7-calowy ekran o proporcjach 18:9. Obudowa telefonu została zbudowana w technologii IML Art z efektem lustrzanego odbicia. Smartfon pojawi się w trzech wersjach kolorystycznych: Night Sky, Mocha Gold oraz Steel Gray.

X4 Soul Infinity pojawi się w aż czterech konfiguracjach: Life, Speed, Nice i Z – Bokeh  (L, S, N i Z). Różnić się one będą od siebie zastosowanym procesorem (4-rdzeniowym lub 8-rdzeniowym), pamięcią RAM (trzy wersje od 2GB do 4GB), pamięcią wewnętrzną (od 16GB do 32GB) oraz zastosowanymi aparatami fotograficznymi.

Ceny smartfonu prezentują się następująco:

  • X4 Soul Infinity L – 899 złotych
  • X4 Soul Infinity S – 1099 złotych
  • X4 Soul Infinity N – 1299 złotych
  • X4 Soul Infinity Z – 1349 złotych
X4 Soul Infinity Plus
X4 Soul Infinity Plus
X4 Soul Infinity Plus

X4 Soul Infinity Plus to najpotężniejszy sprzęt w portfolio producenta. Wyposażono go w: 6-calowy ekran IPS o rozdzielczości FullHD+, ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P25 o taktowaniu 2,5 GHz, 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej,

Do robienia zdjęć wykorzystamy podwójny aparat główny (13 Mpix + 5 Mpix) oraz 13 Mpix aparat do selfie.

X4 Soul Infinity Plus trafi do sprzedaży w listopadzie bieżącego roku w cenie 1549 złotych.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Xiaomi planuje ekspansję

Opublikowane przez - 29 września 2016 0
1000 sklepów stacjonarnych do końca 2020 roku, taki cel postawili przed sobą włodarze Xiaomi. Xiaomi to niezwykle młoda firma, nie…