Aloy zawita do Monster Hunter World

Capcom zdradził nam swoje plany na temat tematycznych wydarzeń w Monster Hunter World. Już niebawem do świata gry zawita wojowniczka Aloy, doskonale znana z Horizon Zero Dawn.

Monster Hunter World

W ramach pierwszej części wydarzenia powiązanego z Horizon Zero Dawn mogliśmy zdobyć unikalny zestaw dla naszego kotowatego towarzysza. Część druga zapowiada się jeszcze ciekawej, bowiem jak zdradził Capcom do zdobycia będzie zestaw pancerza oraz łuk inspirowany Aloy z Horizon Zero Dawn. Użycie takiego zestawu sprawi, że w świecie gry będziemy wyglądać dokładnie jak Aloy, bez względu na płeć naszego protagonisty. W ramach zadania pod tytułem “The Proving” będziemy musieli upolować potężnego Anjanatha, jednak aby móc wziąć w nim udział wymagane jest posiadanie łowcy na, co najmniej, 11 poziomie.

“The Proving” rozpocznie się 28 lutego i potrwa do 5 marca. Wyzwania związane z Horizon Zero Dawn są dostępne tylko dla posiadaczy Monster Hunter World na PlayStation 4.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maciej Persona

Maciej Persona

Dziennikarz, kulturoznawca, z zamiłowania gracz i znawca zombie. Fan polskiej fantastyki oraz cięższych brzmień. Od pracy za biurkiem odpoczywa na siłowni lub biegając.

Powiązane

Gamingowy pokaz Acera

Opublikowane przez - 4 września 2015 0
Wideorelacja z konferencji firmy Acer na targach IFA 2015 w Berlinie. Link do wideorelacji znajduje się tutaj źródło: Technikalia.tv

Overwatch zaprasza na Halloween

Opublikowane przez - 11 października 2017 0
Zgodnie z wcześniejszymi “przeciekami” “Halloweenowa Groza” zawitała do świata Overwatch. Aby uczcić nowe wydarzenie twórcy przygotowali dla nas znakomity zwiastun.